Çalışma Saati Ne Kadar?

Çalışma saati özel bir anlaşma olmadığı müddetçe iş kanunları gereği 7 buçuk saattir. Bu zamanda işin biter mi diye düşünürseniz.Bize bilgi vermek suretiyle eğer çalışan da devam etmek isterse %50 saatlik Mesai ücreti ile devam edebilir.

ÇALIŞAN SİGORTALIMIDIR?

Rezervasyonunuzu oluştururken hizmet günü adresine gelecek olan personelin günlük sigortasını da yaptırabilirsiniz.

 

TEMİZLİK MALZEMELERİ KİMDEN?

Herhangi bir temizlik malzemesi ve aparatları şirketler tarafından getirilmemektedir evinizde bulunan aparat ve malzemeler kullanılmaktadır veya siz temin ediyorsunuz.

CAMLAR DIŞARIDAN DA SİLİNEBİLİRMİ?

Evet ancak Can güvenliği sebebiyle Yüksek bir katta iseniz temizlik personeli camdan dışarı çıkmayacak şekilde silebilecek alana içeriden uzanabildiği kadar silinmektedir Dilerseniz personeline gerekli olan aparatları avmlerden temin edebilirsiniz cam silme aparatları bazı edilebilir personel sarkmadan işlemini gerçekleştirebilir

AYNI TEMİZLİKÇİ İLE DEVAM EDEBİLİRMİYİM?

 Tabii ki bir çok kullanıcımız beğendiği veya tanıdığı personel ile devam etmeyi tercih ediyor. Memnun kaldığı personel ile devam etmek istediğinizde bize iletmeniz yeterlidir.  Talebinizi veya  rezervasyonu isim soyisim işin yapılacak tarihini belirterek oluşturursanız özel rezervasyon yapmış olabilirsiniz. Ancak bilgimiz dışında olursa şirketimizi zarara bilerek uğratmaktan Türk Ticaret Mahkemesine dava açılır. 

Diğer Sayfalar
Anahtar Kelimeler

alttaraf